• Неодамнешно
Oilixia Нега На Кожата | Истражуваат Подарок Сет | За Неспокојот, Поцврст, Посветла Кожа

Oilixia Нега На Кожата | Истражуваат Подарок Сет | За Неспокојот, Поцврст, Посветла Кожа

Buyers rating:
DEN 1320.00

Количина на стоки

СОДРЖИ : Оваа група содржи Oilixia две мулти-барањата херои напор за убавина да се оди.ВИТАМИНОТ Ц : Австралиски Kakadu Слива Смолист Лицето Чистење (75ml) е природно богата со витамин Ц и фенолни киселини за посветла и помазна кожа.Наградуваниот : Explorer Мешавина на Лицето Масло (30ml) е комбинација од 21 потентен растенија со мазна, свиленкаста текстура која веднаш се апсорбира.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Завиткани во еко-пријателски картонска кутија, подготвени да подарок.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Вредност во $118.00 ако купувате производи поединечно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96