• Неодамнешно
StarTech.com USB C до Gigabit Ethernet Адаптер - 1Gbps NIC USB 3.0/USB 3.1 Тип C Мрежен Адаптер - 1GbE USB-C до RJ45/LAN Порта Thunderbolt 3 Компатибилен Windows MacBook Pro Chromebook (US1GC30DB)

StarTech.com USB C до Gigabit Ethernet Адаптер - 1Gbps NIC USB 3.0/USB 3.1 Тип C Мрежен Адаптер - 1GbE USB-C

Buyers rating:
DEN 500.16

Количина на стоки

БЕЗБЕДНА ЖИЧЕН ПОВРЗУВАЊЕ : USB C до Gigabit Ethernet Адаптер ви овозможува да се поврзете со некоја Gb E Мрежа од USB-C/Thunderbolt 3 Лаптоп вкл.Apple Mac Book/Mac Book Pro, Microsoft Surface, & HP Elite Book.ТЕХНОЛОШКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : USB-C 3.0 или TB3 1x RJ45 1 Gbps 10/100/1000 Mbps Авто-Преговарање Realtek RTL8153 9 K Џамбо Рамка VLAN Разбуди на LAN преку USB Напојува IPv4/IPv6 Проверката Offloading.МАКСИМАЛНА ПРЕНОСЛИВОСТ : Компактен, лесен, и cableless дизајн го прават овој USB Тип C NIC / Gigabit Network Adapter безбедно се поврзува на вашиот лаптоп на Gigabit Ethernet Мрежа каде и да одите.DRIVERLESS PLUG-AND-PLAY : Quick setup и компатибилност со Windows XP/7/8.1/10, Windows Server 2016 Година, Linux LTS Кернелот 3.14, Mac OS 10.11 да 10.15, Хром оперативен СИСТЕМ. "Овој USB-C™ за да Gigabit Ethernet адаптер ви овозможува да го поврзете лесно со жичана Ethernet мрежа, со целосна Gigabit пропусен опсег поддршка, преку USB-C или Thunderbolt™ 3port на вашиот лаптоп, таблет или десктоп компјутер.Моќен Gigabit network connections The USB Тип-C™ за да Gigabit Ethernet адаптер додава една RJ45 со Gigabit Ethernet порта за поддршка, со искористување на перформансите на USB 3.0, исто така познат како USB 3.1 Генералот 1 (5 Gbps).Можете да пристапите до многу големи датотеки преку мрежата на Gigabit брзини.Поддршка, за функции како што се џамбо рамки, VLAN тагирање и се Разбуди на LAN (WOL), обезбедува сестран Gigabit работа на мрежата за бизнис или домашна употреба (office use.Мајчин возачот поддршка прави инсталација easy Get и работи брзо.Едноставно приклучете го адаптерот во USB-C порта на вашиот лаптоп и да се поврзе на вашата мрежа.Мрежен адаптер chipsetprovides мајчин возачот поддршка за најновите верзии на Windows®, mac OS, Linux®, and Chrome OS™, обезбедување на лесно подесување.Дизајниран за portability Compact, лесни и со cableless дизајн,оваа преносни USB Gigabit мрежен адаптер е идеален додаток за вашиот Mac Book Pro, Dell™ XPS или друг USB-C овозможено лаптоп или десктоп компјутер.Тоа е овозможено директно од USB порт,што го прави лесно да се поврзете кога сте во движење.На US1 GC30 DB е поддржана од страна на Star Tech. ".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто

DEN 4271.76
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04
ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен

1x Фабрика Стил Огледало Стакло за Лево Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Задната Плоча.Комп

DEN 1946.40