• Неодамнешно
Компатибилен со iPhone 8 Случај iPhone 7 Паричникот Случај, JanCalm iPhone SE 2020 Случај [Картичка/Пари Слотови] [врвка за околу Рака] [3D Насликани] Стојат Флип СТП Кожа Пати Паричник

Компатибилен со iPhone 8 Случај iPhone 7 Паричникот Случај, JanCalm iPhone SE 2020 Случај [Картичка/Пари Слотови]

Buyers rating:
DEN 208.56

Количина на стоки

Компатибилен со : (4.7 Inch) i Phone 7 (2016 година) / i Phone 8 (2017) / i Phone SE 2020 , [НЕ ОДГОВАРА (i Phone 7 Плус '5.5 Инчен') и било кој друг паметен телефон].Компактен, Елегантен, Стилски Модел Дизајн.Тенок folio тип случај да се минимизира големо и тежина.★Монтажни врвка за носење на погодност.Совршен за видео разговори и гледање филм.СТОЈАТ Функција Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки ★Вклучувајќи и - ЕДЕН Шарени Кристали Осетлив на Пен (боја е по случаен избор).СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Прецизни се намали и дизајн;Лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите Телефонски функции.Овој случај е стилски уште функционални, совршен за секојдневна употреба.ШТИТИ Функција - Направени од премиум синтетички кожа;мека внатрешни работи материјал обезбедува добра заштита на вашиот телефон.Го заштитува вашиот i Phone 7 / i Phone 8 Телефон од гребење, нечистотија, и секојдневно носат и солза.Се чувствуваат сигурни дека вашиот телефон е добро заштитени и ќе го задржи својот бренд нов услов за живот.ПАРИЧНИКОТ Стил - Вклучени 2 Картичка Слотови И Пари џеб - ги Носите вашите ID, кредитни или дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Вграден магнетен за безбедно затворање.Стилски СТП Кожен Паричник Случај за i Phone 7 (2016 година) / i Phone 8 (2017) (4.7 инчен).Боја : 3 D Злато Пеперутка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96
Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80