• Неодамнешно
Ac Ѕид Адаптер за полнење Кабелот W 2,5 mm за РКА Андроид Таблети Напојување

Ac Ѕид Адаптер за полнење Кабелот W 2,5 mm за РКА Андроид Таблети Напојување

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

AC Ѕид Адаптер за полнење Кабелот Со 2,5 mm Конектор за РКА Андроид Таблети Напојување.Текст : 100 V 240 V AC; Излез : DC 5 V, 2000m A max.Одлично за замена или патување копија.Конектор : DC 2.5 mm (надворешно), Краток спој Заштита.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме Компанија која што сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Радосно да го Прифати Враќањето и да Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите - 24 Месеци - Размена. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Полнач/Адаптер(не-ОЕМ) Влез : 100v - 240v Излез : 5 V, 2000m A max.Краток спој Заштита Светлина во тежина и со тешки-должност кабел-жица.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен за заштита ве Молиме да не се збуни нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Компатибилен со : РКА Андроид Таблет Со 2,5 mm Моќ Џек /НЕКОИ Coby Таблет/e Reader уреди кои имаат 2,5 mm 5 V DC-IN приклучок за моќ полнење, како што некои 7" / 8" таблети.Пакетот вклучува : 1 new AC ѕид моќ конектор.ИМАЈТЕ на ум : постои уште еден вид на полначот со 3.5 милиметарски џек, ве молиме проверете со вашиот уред за да се види кој тип што треба.Ова можете да го проверите со споредување на стандардни слушалки е приклучокот.Стандарден слушалки има 3,5 мм совет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56