• Неодамнешно
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Buyers rating:
DEN 4271.76

Количина на стоки

Авто Сликарство/Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пиштол Систем е совршен за Handyman, Занатски, Hobbyist и Не-Го-Yourselfer!.Тоа ви овозможува да Спреј целиот Спектар на Облоги за која било големина на Проектот Големи или Мали.Devilbiss Starting Line Topcoat & Priming Спреј Систем Вклучува 1 Полна Големина (Basecoat, Clearcoat & Topcoat) HVLP Спреј Пиштол & 1 Полна Големина (Priming) HVLP Спреј Пиштол, плус Додатоци Одлично 2 Пиштол Систем кој е совршен за Не-Го-Yourselfer!Комплет Содржи : 1 Полна Големина STARTINGLINE HVLP Гравитацијата се Хранат Боја Спреј Пиштол со 1. 3мм (Заврши Грб) Течност Совет & a 600cc (20 мл. ) Метал Првенство.Оваа 1. 3мм сет-up е идеален за Atomization на Basecoats, Јасно Палта, и други Светлина Вискозност Облоги.Спреј Пиштол Спецификации : 30 PSI влезот притисок испорачува 10 PSI воздух капа притисок во 13 CFM воздушниот волумен. 1. 5mm (Една Фаза) Течност Совет & Игла Користете го ова 1. 5mm set-up за Една Фаза, Primers, Sealers, и други Светлина да Среден Вискозитет Облоги. 1 Полна Големина STARTINGLINE HVLP Гравитацијата се Хранат Боја Спреј Пиштол со 1. 8мм (Priming) Течност Совет & a 600cc (20 мл. ) Метал Купот На Оваа 1. 8мм сет-up е идеален за Atomization на Primers, Sealers, Thinned Латекс/Нафта База, и други Средни до Тешки Вискозност Облоги.Спреј Пиштол Спецификации : 30 PSI влезот притисок испорачува 10 PSI воздух капа притисок во 13 CFM воздушниот волумен.Исто така Вклучува : Воздухот Регулаторот со Мерач Пиштол за Чистење со Четка Поставите Пиштол Одржување Клуч Удар-Украсениот Меморија и Носење Вклучува 1 Година Ограничени .Спреј Пиштол Обнова Колекции се достапни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен

1x Фабрика Стил Огледало Стакло за Лево Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Задната Плоча.Комп

DEN 1946.40
Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96