• Неодамнешно
WSERE 60 Листови Професионални Ingrown Ноктот Пенкалата Печ Еластична Сила Налепница Поправка Завој, Ingrown Пети Ноктите Пенкалата Paronychia Корекција Алатка Ноктите Зацврсту?

WSERE 60 Листови Професионални Ingrown Ноктот Пенкалата Печ Еластична Сила Налепница Поправка Завој, Ingrown

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

ДИШЕ и БЕЗ ШТЕТА ЗА НОКТИ Ingrown ноктот пенкалата завој направени на супериорен материјал кој е флексибилен, дише и трајни производи за употреба.На ноктот корекција печ е лесно да се намали, така што тие може да се обликува како ви се допаѓа, но нема да му наштети на вашите нокти.СПРЕЧУВАЊЕ на НОКТИТЕ ОД INGROWING ПОВТОРНО Нашата ноктот пенкалата се ефикасни во заштитата на вашиот ноктите, тие може да се намали угнетувачка болка на ноктите, спречување на ноктите од ingrowing повторно, и помогнат на вашиот ноктите во добра состојба.Овие професионални ноктот зацврстување печ се погодни за двете салон и за домашна употреба.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ПРЕНОСНИ Чисти ноктот од внатре и од надвор да без нечистотија, и да се исушат ноктите, се сече на соодветна големина и форма за да одговара на вашите нокти подобро, паста и притиснете за неколку минути, да заштедат време и енергија, операција бара трпение.УБЛАЖУВАЊЕ на БОЛКАТА-Откако се во прилог на површината на ноктите, го влече сила генерирани од јасно ноктот корекција далноводи ќе играат одредена улога во враќање на ноктите да правилност, спречување на ноктите од растечкиот увоз повторно и да се ослободи од болката предизвикана од ingrown ноктите.ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО Пакетот вклучува (60 Листови)15 поставува јасни ноктот корекција закрпи.Количеството на ноктот straightener ленти е доволно, кој ви овозможува да го користите и промена за долго време.ЗАБЕЛЕШКА : не се вклучени лепак.Ingrown Ноктот Пенкалата Завој Боја : Светло Кафеава Должина на : Природни : 6cm се Протега max : 10cm Пакет Содржина : (60 Листови)15 Поставува Ноктот Корекција Закрпи.ЗАБЕЛЕШКА : не се вклучени лепак.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04
Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96
Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80