• Неодамнешно
FMOGG Салон регулируема Облегалка Класичен Хидраулични Берберот Стол Салон Бањата за Бричење Стил Фризерски Тетоважа Стол за Салон за Убавина Опрема (Боја : Црна)

FMOGG Салон регулируема Облегалка Класичен Хидраулични Берберот Стол Салон Бањата за Бричење Стил Фризерски

Buyers rating:
DEN 1063.20

Количина на стоки

Сигурен квалитет,Направени од силна челична рамка,синтетички кожа,Текстура сатенски финиш, водоотпорен, дамка-отпорни и лесно да се чисти,со Висока густина Сунѓерот прави вашите клиенти да се чувствуваат поудобно, Со Нога-стои и Ергономски потпирач,потребно Само просто собранието. 360 степени swiveling столици, правилно позиционирање на вашиот клиент,лесен за употреба,Тешки-должност хидраулична пумпа се направи приспособување на висина на дршката полесно.Задното седиште може да за дополнителни удобно на вашиот клиент,уживаат удобно haircutting искуство во секое време. 【Стилски Берберот Стол】 : Дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Тоа е исто така погоден за салон за убавина, спа, тетоважа продавница и така натаму. 【Исток да се Соберат】 : Нашиот стил стол е лесно да се соберат, и сите потребни додатоци се вклучени.Можете лесно да се соберат во кратко време според детални инструкции.Овој бербер чаир ќе биде совршен избор за секој стил на салон за убавина, берберот и тетоважа продавница.Направени на комерцијални одделение ПВЦ кожа, со дебел висока густина пена соочи се обезбедува пријатна место за вашиот клиент да се релаксираат.И ПВЦ кожа е лесно да се исчисти и да се задржи траен убавина.Исто така, се карактеризира со стилски потпирачи за раце, стабилна круг база, хидраулична пумпа, и chrome подложка за нозе кои ги обезбеди неверојатна удобност.Овој прекрасен берберот чаир ќе ги исполни сите ваши салон потреби!Карактеристики Leatherette седиште, лесно да се чисти и одржува.Chromed челик структура, многу стабилна, Лесна и брза монтажа и демонтажа.Тоа може да го користите за бар, спална соба, дневна соба и сл Информации за Производот Вкупна висина : околу 82-92 cm Седиште висина : околу 46 до 56 см Седиште : за 45x41 cm (Wx D) Висината на backrest : околу 41 cm капацитет : 100 кг Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на нашите клиенти со подобри производи и услуги.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04