• Неодамнешно
FOVKP Чашата и Чинијата Наместете, 7oz Керамички Цртан филм Кафе Чашата и Чинијата, Керамички, Cappuccino Првенство, Кафе, Еспресо Шолја, Порцелански Сет Чај

FOVKP Чашата и Чинијата Наместете, 7oz Керамички Цртан филм Кафе Чашата и Чинијата, Керамички, Cappuccino Првенство,

Buyers rating:
DEN 1807.20

Количина на стоки

Класичен капацитет (7 унци), многу погодна за млеко, cappuccino, Американското кафе, топло чоколадо, мока, чај.Дизајн : Неверојатни и детални работа на уметноста : Ова рачно изработени костим инспириран од Van Gogh е опремен со златна облога се справи и цртан филм-ткаеше Van Gogh кригла.Карактеристики : процесот На производство вклучува две високи-температура отпуштање, боја отпуштање, и злато работ отпуштање за да се обезбеди дека пигмент е интегриран во глазура, изработка на вода за пиење зелен и здрава, а на површината е мазна, проѕирен, и се чувствува добро и исклучителна.Солиден и издржливи : Тој е дизајниран со здрав керамичка структура и направен од високо-квалитет на води-слободни и кадмиум-слободен керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.По-продажбата на услугата : се надевам дека ќе може да има среќен шопинг расположение.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Чаша големина : 3.9*1.9 inches Cup и чинијата, големина : 5.7 inches Color : бела цртан филм pattern Capacity : 7 ounces Material : Ceramic Set : кафе + чаша и saucer Cleaning метод : безбеден за употреба во машина за миење садови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80