• Неодамнешно
uxcell Полнење Цевка Цевка, 1/4 SAE Тема 4.92 Ft Должина 500PSI Цевка, за Дома клима уред за Ладење Одржување, Жолта

uxcell Полнење Цевка Цевка, 1/4 SAE Тема 4.92 Ft Должина 500PSI Цевка, за Дома клима уред за Ладење Одржување,

Buyers rating:
DEN 2083.20

Количина на стоки

[Size] - Вкупна Должина : 1.5 М / 4.92 Ft; Конец Големина : 1/4 SAE; Работен Притисок : 500 PSI; Забрзано Притисок : 2500 PSI. [Материјал] - Гумени црева и железо конектор со бакар позлата нудат флексибилност и отпорност на триење обезбедат долг живот и стабилност. [Сигурен Врска] - Силна шест еднострани crimp обезбедува безбедна, сигурна конекција помеѓу руралните и barb - дури и максимален притисок(Напомена : ве Молиме исто така, имајте во предвид дека нашата 1/4 SAE Тема само се вклопува за 7/16-20 UNF тема.). [Лесно да се Инсталира] - 45 степени наведнуваат на крајот за лесен пристап до адаптер на системот.Длабоко knurling на Спојка ореви обезбедува позитивен зафат и овозможува брз прст-затегнување. [Примена] - Одлично за тестирање или поправка, како што се домашно или HVAC клима уред, ductless мини-сплит КЛИМА системи, фрижидер, ладење полнење, вакуум пумпа, Притисок колосек и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04
Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80