• Неодамнешно
Dockable Switch Случај за Nintendo,ZIIDII Nintendo Switch Игри Заштитна Тешко Сметководствена Јасно Покрие Случај за Nintendo Switch Конзола Радост Един Controlle

Dockable Switch Случај за Nintendo,ZIIDII Nintendo Switch Игри Заштитна Тешко Сметководствена Јасно Покрие Случај

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

ПРИКЛУЧЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Вашата никогаш не треба да се отстрани случај кога ќе полнење,се вклопуваат во клупа совршено.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : 3 дел одделени дизајн за Префрлање Конзола и Радост-лошите страни.Тоа нема да биде форматот се издолжува по повтори демонтажа и монтажа, со својата " високо flexiblity и цврстина против испакнатини ,гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти.Случај не се меша со притискање на копчиња,сите копчиња се лесно да се погоди.ЛЕСНО ДА се СТАВИ ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ : Кристално јасно,Тенок и лесен,лесен за држење во рака.3-Парче случај е монтажни за двете конзола и Радост-лошите страни,што е полесно да се земе и Исклучување.EVIRONMENTAL И НЕ-ТОКСИЧНИ : Направени од увезени КОМПЈУТЕР материјал,безбедно и животната средина-пријателски.Забелешка : Ако вашиот калено стакло екран заштитник за Префрлање е подебел,тоа може да предизвика дека јасен случај не е приклучете се компатибилни.Па ние препорачуваме да користите екран заштитник на тенки или средна дебелина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат