• Неодамнешно
Rolf Клуб 3D Ентони & Црв Јака за Кучиња - Турнејата Контрола и Штиклирајте Третман - Подобро Отколку Усната Ентони Контрола - Куче Dewormer - Куче Црв Третман за Tapeworms

Rolf Клуб 3D Ентони & Црв Јака за Кучиња - Турнејата Контрола и Штиклирајте Третман - Подобро Отколку Усната

Buyers rating:
DEN 1092.00

Количина на стоки

✅4 МЕСЕЦИ НА ЗАШТИТА - нашиот МИРИС ентони јака им помага на вашето куче да се ослободи од внатрешни & надворешни паразити и гаранции долготрајна заштита од вошки (болви) и црви. ✅ПРОТИВ 11 ВИД НА ПАРАЗИТИ – ова природно функционирам јака го штити вашето домашно милениче од Uncinaria, Trichuris, Toxocara, итн.Тоа е поефикасен од орална ентони контрола (резултатот е виден во 48-72 h). ✅ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – ние ви препорачуваме 3 големини на ентони и штиклирајте јака за мало кутре и за средни или големи кучиња.Изберете соодветна една и да добијат брз анти-турнејата и анти-црв превенција. ✅2-во-1 – заборавајте за скапи орални таблети против вошки (болви) и црви за вашето домашно милениче.Ние укажуваат на подобра алтернатива за тоа со одличен функционирам третман и контрола на внатрешни паразити. ✅БЕЗБЕДНО користење на германски технологии, нашите куче ентони јака не предизвикува штета на вашето домашно милениче, но му помага да ги убијат внатрешни & надворешни паразити.На ВОДООТПОРЕН ентони отвратителен работи дури и по вашето куче ќе се наводени.Rolf Јака За Кучиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80