• Неодамнешно
Akozon 600mL Спреј Пиштол Првенство ABS Пластика Гравитацијата се Хранат Боја Првенство Замена на Котел со 13mm Тема Конектор за Повеќето од Автомобилската Серија Спреј Пи?

Akozon 600mL Спреј Пиштол Првенство ABS Пластика Гравитацијата се Хранат Боја Првенство Замена на Котел со 13mm

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Примена : Спреј Пиштол Првенство може да се вклопат еколошки спреј пиштол модели, како што се H-827, H-887, некои Sata серија, итн. (Треба да се измери инсталација тема големина пред купување).Голем Капацитет : Оваа пластична боја првенство дизајн со 600 ML за употреба.Тоа е добар избор за дополнителна или замена првенство за вашата боја спреј пиштол.Лесен за Користење : Оваа чаша замена дизајн со надворешен навој бајонет што го прави полесно да се инсталира и да имаат добро запечатување перформанси.Материјал : чаша тенџере е направен од висок квалитет на пластични материјали кои вршат голема и силна сила, трајни и долг живот.Обезбедување на квалитет : Сите на производот се строго проверени, пред пратката, па ве молиме да купите со доверба.Ве молиме контактирајте со нас ако не е дефектен производ поради производство причини.Спецификација : Предмет Тип : Боја Спреј Пиштол Pot Material : Plastic Color : White Capacity : 600ml Pot Висина : 14cm/5.51 in Diameter : 8.7 cm/3.43 in Male Навој Дијаметар : 16mm/0.63 во Пакет Листа : 1 x Спреј Пиштол Тенџере .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80