• Неодамнешно
Брод Знаме Stanchion Пол Флеш Монтажа Штекер Отпорност на Корозија Универзална Погодна за Прошетки

Брод Знаме Stanchion Пол Флеш Монтажа Штекер Отпорност на Корозија Универзална Погодна за Прошетки

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Направена од убави долготрајни полиран не ' рѓосувачки челик, парична казна изработка.Здрав и водоотпорен, не е лесно да стареење и абразија отпорни, за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба.Специјалниот дизајн со агол, разумни структура, prefect за вашиот морски модификација.Лесно контрола & брзо ослободување, без алатка е потребно да се инсталира & отстрани.Парична казна изработка, ефикасна замена за брод делови.Опис : - Направени од убава долготрајни полиран не ' рѓосувачки челик, парична казна изработка. - Sturdyand водоотпорен, не е лесно да стареење и отпорни на абразија, да ensuremaximum сила и издржливост за долготрајна употреба. - Специјален дизајн со агол, разумни структура, prefect за вашиот морски модификација. - Лесно контрола & брзо ослободување, без алатка е потребно да се инсталира & отстрани. - Парична казна изработка, ефикасна замена за брод делови.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Дупка со Дијаметар : 22mm/8.66 инчен - Површина Големина(Dxšxv) : Прибл. 60x40x55mm/2.36x1.57x2.17inch - Планината Тип : Surface Mount - Боја : Сребро Пакетот Вклучува : 1 Парче Јарболот Носителот Base Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04