• Неодамнешно
Burco 3323 Конвексни Патникот Страна Замена Огледало Стакло (Планината Не се Вклучени) за Ford F-150 (2011 2012 2013 2014)

Burco 3323 Конвексни Патникот Страна Замена Огледало Стакло (Планината Не се Вклучени) за Ford F-150 (2011 2012

Buyers rating:
DEN 393.60

Количина на стоки

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ - Ова огледало стакло доаѓа со огледало стакло, лепило влошки, и настава на состојба.Тоа НЕ вклучува подлога плоча, моторни монтирање, или греење на елемент.МЕРКА ВАШИОТ СТАКЛО - Ова огледало стакло мерки 10 1/4 инчи дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Тоа е многу важно да се измери вашата чаша за да се осигура дека ќе се нарачување на точни огледало за вашето возило.Исто така, се обрне внимание на обликот на вашето огледало и да се споредуваат со облик на замена огледало.Вообичаено е да се има повеќе Burco Redi Намалувања огледало опции за вашето возило посебни направи, модел, т решат за помалку!.Сите Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е доста лесно да се инсталира и огледало силуета и целосни инструкции се испечатени на задната страна на кутијата.Секој Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е точно одговара на вашиот постоечки огледало.Тоа значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики како вашата оригинална фабрика ОЕМ mirrror. 2011-2014 Ford F-150.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80