• Неодамнешно
Isner Миле Брада Комплет за Мажите, Чешлање & Средување Алатка Комплетен Сет со Шампон за Миење, Брада Нега на Раст на Нафта, Balm, Четка, Чешел, Ножици & Складирање Торба, ?

Isner Миле Брада Комплет за Мажите, Чешлање & Средување Алатка Комплетен Сет со Шампон за Миење, Брада Нега

Buyers rating:
DEN 549.60

Количина на стоки

КОМАНДА ВНИМАНИЕ КАДЕ и да ОДИТЕ - совршено негувани брада ќе направат да се издвоите од толпата!Довербата ќе добиете може да ве освои секој гол.Овој комплет совршен за сите видови на бради или mustaches, Долго, кратко, дебели, тенки,груб, испреплетени..сте го името!.СТОП БАРААТ, НАЈДОБРО Е ТОКМУ ТУКА - Зошто се уште гледајќи наоколу, кога секој е велејќи дека ова е најдобар Брада Грижа за Полнење за да одговараат на нив најмногу.Овие unscented брада нафта и брада balm и двете имаат органски состојки за да ги задржи лицето коса и кожата хидрирани, moisturized, свилен мека, здрави и негувани во текот на долг ден.Ги искористи СИТЕ НЕЈЗИНИТЕ ОЧИ И МИСЛИ - Со совршено негувани брада таа наскоро ќе знаете дека сте на кралот лав на Serengeti Prairie, 'само не дозволувајте други брада човек знае'.100% Свиња Наежвам Четка е одлично да се дистрибуираат масло, подобрување на косата текстура и стил.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР - Ова Брада Комплет е совршен подарок за брада човек на Роденден, Денот на Вљубените, Татковци Ден, Божиќ Ден или било која друга посебна прилика.Нерѓосувачки челик ножици и дрвени чешел направи вашиот Чешлање никогаш полесно.ВЕДНАШ ПАЃА ЉУБОВ СО НАШИТЕ БРАДА КИТ - го Додадете ова до вашиот Количка, го донесе назад, ќе најдете ова е одлична можност за избор имате некогаш направени.Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите производи и најдобра услуга на клиентите.Главни состојки : Вода, Argania spinosa јадрото на нафта, Ментол, Алги екстракт, маслото од јојоба, Aloe andongensis leaf екстракт, Anthemis nobilis екстракт од цвет, рузмарин и екстракт, Cocamidopropyl Betaine, Витамин Д. Главните состојки : Грозје Семе Масло, Јојоба Семе на Нафта, Tocopherol, Чајно Дрво Лист Нафта, Слатко Бадемово Масло, Алое Andongensis Лист Сок, Портокал Масло.Главни состојки : Жолт Восок, Шеј Путер, Грозје Семе Масло, Кокосово Масло, Argan Масло, Јојоба Семе на Нафта, Cedarwood Масло, d-Алфа Tocopherol, Leaf Екстракт од Рузмарин, Лаванда Масло, Масло од Чајно Дрво, Масло од Рузмарин, Портокал Масло.Isner Миле беше пронајден под цел да се обезбеди секој човек со брада најдобрите и најпознатите професионални брада производи за нега.Секој брада има свој карактер и приказна, како тие се еден од вашиот начини на кои можете да се претстават себе си и за луѓето околу вас и за светот.Како 2022 пристапи, ние се надградува нашата Брада Комплет.Во рамките на премиум подарок кутија има Брада Шампон за Миење, Брада клима уред Масло, Брада Грижа Balm, Стил, Чешел, Бамбус Четка, Челик Режа, Складирање Торба и Брада Библијата Ebook.Сите овие работат заедно ќе ви донесе најмногу сеопфатна грижа за вашата брада, а исто така и на најсреќниот Божиќ искуство за вас и за оние што со љубов!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80