• Неодамнешно
Ciglow Лесни Мини Преносни Патување 3.5 mm Гласно Говорник, вградена Батерија за Мобилен Телефон, MP3 PC (Црна)

Ciglow Лесни Мини Преносни Патување 3.5 mm Гласно Говорник, вградена Батерија за Мобилен Телефон, MP3 PC (Црна)

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : погоден за i Pod, MP3, MP4, MP5, мобилни телефони, компјутери и други уреди со 3.5 мм аудио интерфејс.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : стигнале јазик.Постои аудио кабел на дното на говорникот.Опремени со полнење преку USB кабел.Со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ на БАТЕРИЈАТА : Вграден-во 180mah батеријата, нема потреба од надворешно напојување, максималниот волумен може да се игра за 1.5 часа, 50% јачина на звук може да се игра за околу 3 часа.ЗДРАВ И ПРЕНОСНИ : Изработени од АБС високо-квалитетни материјали, мал и лесен, кука дупка дизајн, лесно да се носат.СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : низок напон, ниска потрошувачка на енергија, моќност засилувач IC, чист звук, ниска дисторзија.Опис : Со висат дупка дизајн, овој звучник вградената батерија е толку мали и лесни што може да се земе тоа насекаде и во секое време.Опремен со 3.5 мм аудио кабел на дното, можете да слушате музика по врска со мобилен телефон, MP3, MP4, компјутер и други уреди со 3.5 мм аудио џек.Карактеристики : Материјал : ABS Големина : Прибл. 52 * 52 * 38mm / 2.0 * 2.0 * 1.5 во Отпорност : 4 (Ω) Нарушување : 0.5 (%) Зачестеност одговор опсег : 200-20 K (Hz) Чувствителност SNR : ≥ 89db (d B) Звучник големина на Единица : 3.5 (mm) Сметководствена моќ : 2.2 капацитетот на Батеријата : 180mah Боја : Црна, Бела (Изборен) Пакет тежина : 78g Пакет Листа : 1 x Говорник 1 x Полнење преку USB Кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс�

DEN 3160.56
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент�

DEN 947.04