• Неодамнешно
Printworks Мат Фото Хартија за инк-џет Печатари, Некој на Двете Страни, 6.5 мили, 8.5 x 11 инчи, 80 Листови (00426-6)

Printworks Мат Фото Хартија за инк-џет Печатари, Некој на Двете Страни, 6.5 мили, 8.5 x 11 инчи, 80 Листови

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Printworks Мат Фото хартија е совршен за на училиште, канцеларија, флаери, презентации, занаети и повеќе!.Пакет вклучува 80 листови мат фото хартија 8.5 x 11, стандард 6.5 мили.Мазна, мат финиш произведува секојдневниот отпечатоци со богати детали без да се жртвува боја.Обложени мат хартија за жив 2-двострано печатење без покаже преку.Вграден-во Tru Боја Технологија обезбедува живописни бои и остри детали.Инстант сува фото хартија за дупка со-слободен графики и лесно ракување.Компатибилен со било инк-џет печатач.Премиум квалитет на Print Works од 1964 година. Направен во САД. 100% Задоволство.Printworks Мат Фото Хартија е одлично за на училиште, канцеларија, флаери, презентации, вести и многу повеќе!Тоа карактеристики стандард, 6.5 мили хартија, со мазни, не-рефлексивни заврши што е совршен за уметнички изглед за печатење во една рамка или како секојдневниот отпечатоци, без да се жртвува квалитет во боја.За занает ентузијасти, текстура и тежината на овој труд да ја направат совршена за вашиот труд занаети, бележник страници и албуми.Print Works Мат Фото Хартија е исто така некој од двете страни на одлуки прилагодлива за повеќе намени.Слики, илустрации и графика репродуцира со остри детали и живописни бои поради вграден во Tru Боја Технологија.Дупка со-слободен мастило суши брзо за ракување со леснотија.Компатибилен и лесен за употреба со било која инк-џет печатач.Дали сте во потрага за 4" x 6" отпечатоци со гланц или 8.5" x 11" отпечатоци со мека, мат финиш, Print Works има фото хартија за печатење фотографии потреби.Print Works е бренд на Париз corporation.Од 1964 година ние сме експерти за квалитетно производство форми и специјална хартија за употреба во домовите, канцелариите и високо-волумен производствени капацитети.Нашите производи се движат од пред-перфорирани и пред-удирани со тупаници трудови за да се обезбеди рецепт и да се провери ќорци до специјализирани трудови, фото хартија, обоени хартија/cardstocks, Етикети, бизнис картички и т-маица трансфери.Строго одредена.Прецизно направена.Увери квалитет.Прифатлива сигурност.Сите наши производи се со 100% Задоволство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80