• Неодамнешно
Bluetooth Помошен Примачот за Автомобил, Преносни 3,5 мм Помошен Bluetooth Адаптер за во Автомобил, Bluetooth 5.0 Безжичен Аудио Приемникот за Автомобил Стерео/или Домашна Стерео/С

Bluetooth Помошен Примачот за Автомобил, Преносни 3,5 мм Помошен Bluetooth Адаптер за во Автомобил, Bluetooth

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

【BLUETOOTH ПОМОШЕН ПРИМАЧОТ ЗА АВТОМОБИЛ】Bluetooth 3,5 мм Помошен приемник може да се претвори вашиот стар автомобил аудио/home аудио/3. 5mm жичен слушалки/звучници во безжичните.Компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди, како што се smart телефони, таблети, лаптопи и компјутери. 【УЖИВААТ HANDS-FREE CALL & БЕЗЖИЧНА МУЗИКА】Овој Bluetooth ПОМОШЕН ресиверот може да се спарите со Bluetooth уреди и вграден микрофон може да се користи за да одговорите hands-free повици.Еден клуч да се answer (одговори), reject (отфрли), крајот и повторно бирање на последниот број.Дизајниран со MFB и јачина на глас нагоре/надолу копчето, тоа е многу погодно да се прилагоди јачината на звукот на музиката. 【BLUETOOTH 5.0 & ДВОЈНА ВРСКА】Bluetooth приемник опремен со Bluetooth 5.0 да се обезбеди стабилна врска.Тоа може да се поврзе 2 уреди во исто време, така што нема да пропуштите било какви повици додека го слушате музика.Bluetooth опсег до 33ft без пречки.Автоматски се поврзува на последните поврзан уред. 【БРЗО ПОЛНЕЊЕ & ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】Еден клуч да се вклучи и внесете спарување на владата.Вградената батерија има долго траење на батеријата и може да поддржува до 16 часа на употреба по целосно наполнета.Брзо полнење и не може да биде целосно наполнета во рок од 2 часа. 【ПРЕНОСНИ】Тегови само 0,5 мл., многу мала големина.Може да се земе овој Bluetooth аудио приемникот кога ќе оди.Многу добар придружник за возачи.Ако наидат на проблеми при користење на, ве молиме слободно да ги споделите со нас и ние ќе ви помогнат во секое време.Спарување Чекори : . 1.Притиснете и задржете го MFB за 3 секунди за да се вклучи, на индикатор светлото трепка црвено и сино наизменично, што значи дека е спарување на владата. 2.Поврзете го ПОМОШЕН порта на Bluetooth приемник за аудио влез порта на почетниот говорник или со автомобил стерео систем со обезбедени 3.5 mm аудио кабелот или приклучокот на вашиот 3,5 мм жичен слушалка во ПОМОШЕН порта на Bluetooth приемник. 3.Вклучете ја Bluetooth функцијата на вашиот паметен телефон, пребарување"J33" и да се поврзете.По успешната конекција, индикаторот трепка сини еднаш на секои 5 секунди. 4.Сега можете да уживате во музика или да одговорите hands-free повици. 1. По успешно спарување со првиот Bluetooth уред, исклучете ја Bluetooth функцијата на првиот уред, и Bluetooth приемникот ќе влезе спарување на владата повторно. 2. Вклучете ја Bluetooth функцијата на Bluetooth уред, пребарување за "J33" и да се поврзете. 3. Вклучете ја Bluetooth функцијата на првиот Bluetooth уред, одберете "J33" во вашиот спарување историја. 4.Сега два Bluetooth уреди се поврзани со примачот во исто време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04