• Неодамнешно
Издржливи Челик Шамија, Вратоврска, Појас закачалка организатор носителот рек – 24 јамка Хром (Пакување од 2)

Издржливи Челик Шамија, Вратоврска, Појас закачалка организатор носителот рек – 24 јамка Хром (Пакување од 2)

Buyers rating:
DEN 332.88

Количина на стоки

Сет од 2 трајни челична конструкција закачалки.Практичен начин за да ги зачувувате и организирате марами, врски, ремени, shawls, pashminas, додатоци и многу многу повеќе.Убава хром финиш со инкорпорирање на "Едноставно Најдобри" концепт.Мали јамка големина 2.25"(W) x 1.25" (H); Голема јамка големина 3.25"(W) x 1.50" (H).Закачалката големина : 16"(W) x 11" (L) околу.Сет од 2 трајни челична конструкција закачалки инкорпорирање на "Едноставно Најдобри" функционален концепт.Две јамка големини се создаде практични начини за да ги зачувувате и организирате марами, врски, ремени, shawls, pashminas, додатоци и многу многу повеќе.Не се препорачува за деликатна свила шамија материјал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16