• Неодамнешно
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Buyers rating:
DEN 947.04

Количина на стоки

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1/4" Објект : Депресија Центар Тркала Тип : Тип 27 Одделение : Екстра Крупен Чакал : 20 Дијаметар : 9" Арбор Големина : 5/8"-11 Серија : Квантна 3 Max.ВРТЕЖИ во минута : 6600 Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Депресивни Центар Тркала, Тип Тип 27, Воланот Тип Мелење, Со Дијаметар Од 9., Дебелина Во 1/4., Арбор Големина 5/8 Во.-11, Абразивен Материјал Керамички, Чакал 20, Оценка Екстра Крупни, Макс.6600 ВРТЕЖИ во минута, Серија Квантна 3 '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76