• Неодамнешно
Outland Модели Железничката Сценографијата Градот Пропаст Градење На Оштетените Ја Напуштиле Центар N Скала

Outland Модели Железничката Сценографијата Градот Пропаст Градење На Оштетените Ја Напуштиле Центар N Скала

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Жалам, нема инструкциите, но собранието е доста едноставно и лесно, ако ја погледнете погоре слики внимателно.Овој производ може да се состави во минути, сина делови треба лепак.Материјал : Пластични Димензии-N Скала / 1 : 160, 80 x 57 x 162(H) mm / 3.15" x 2.24" x 6.38".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80