• Неодамнешно
26 Парчиња А5 Весник Stencils Пластични Излет Поставите DIY Шаблони Излет Неделен Распоред Куршум Точка Мрежа Весник Stencils за DIY Лаптоп Дневник

26 Парчиња А5 Весник Stencils Пластични Излет Поставите DIY Шаблони Излет Неделен Распоред Куршум Точка Мрежа

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Пакетот вклучува : ќе добиете 26 парчиња на мрежа весник stencils во различни стилови, секој мерки за прибл. 5.92 x 4.2 инчен/ 10.5 x 14.8 cm; Доволни количини и повеќе обрасци може да ги исполни вашите дневни цртање и планирање на потребите.Широк usages : овие излет stencils се погодни за многу случаи, тие може да се применат на дрво, материјал, стакло, ѕидови, хартија и други чисти и мазни површини, да ви помогне да DIY убави модели.Сигурен материјал : овие весник обрасци се вршат на ПЕТ материјал, кои се трајни, bendable и флексибилни, не е лесно да се скрши, и, исто така, лесно за чување и чисти, може да ви послужи за долго време.Соодветни подароци : вие не може да се подготват овие неделен весник stencils за себе, или можете да подарок им на вашите пријатели, членови на семејството, роднините и другите кои сакаат правење занаети, пишување и плановите за земање белешки; Она што е повеќе, можете да ги користите овие stencils да се направи еден елегантен честитки на Велигден, Денот на Вљубените, роденден, и така натаму.Организирајте ги вашите мисли : овие излет stencils се веќе дизајниран во големина и фиксна модели, можете да се наслика или додадете бои што ви се допаѓа, DIY свој бележник, да се создаде различни персоналните планирање.Соодветни подароци : Можете да ги користите овие весник stencils во училиштето, канцеларијата и домот, да ги красат свој дневник, весник, писма, распоред на книги, честитки и рачно изработени семеен празник-картички, и можете да им ги на луѓето што се грижат за.Деликатна модели : На обновливи шаблони се погодни за различни видови на случаи, тие може да се применат на лаптоп, дрво, платно, ѕидови и други мазни површини, да ви помогне да се создаде своја сопствена занаети.Карактеристики : Материјал : ПЕТ Големина : прибл. 5.92 x 4.2 инчен/ 10.5 x 14.8 cm Боја : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 26 x А5 весник stencils Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала грешка на големината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08