• Неодамнешно
KW208 Авто Батеријата Аналитичар, Автомобил 12V Батерија Тестер, KW208 Автомобилската Алтернатор Тестер, 100-2000 ЦЦА Оптоварување Тестер, Digital Auto Батеријата Аналитичар Полн

KW208 Авто Батеријата Аналитичар, Автомобил 12V Батерија Тестер, KW208 Автомобилската Алтернатор Тестер, 100-2000

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

【Функција】KW208 е во можност ефективно да ги анализираат и да ги прочитате важно автомобил на податоци како што се напон, внатрешен отпор, ладно cranking засилувач и АХ на капацитетот на батеријата здравје и статус на полнење. 【Точна Детекција】Овој професионален автомобилска батерија тестер дава точни резултати, пресметува степенување на ладно cranking способност на батеријата и на стареење степен, што побрзо, повеќе прецизни автомобил поправка.Почетник или експерт, овој автомобил батеријата дијагностички тестер може да се користи со широк избор на 12 V 100-2000 ЦЦА редовни поплавени батерии, AGM рамна плоча, AGM спирала, како и ГЕЛ батерии. 【Лесен за Употреба】батеријата оптоварување аналитичар ви овозможува да тест на батерии внатре и надвор од автомобилот, дури и мртви батерии.Само поврзете го клипот на тестер за батеријата и тоа ќе се отвори и да биде подготвен да се тестира и да се анализираат на батеријата.Тоа е толку едноставно!. 【Автомобил 12 V Батерија Тестер】Систем напон 12 volts и бранови напон тест, снимање и репродукција на батеријата податоци, доживотно бесплатна надградба услуга, батерија тест, start-up тест, полнење на испитот и други дополнителни функции.Поддржува големи батерија стандарди CA, ЦЦА, BCL, МЦА, JIS, SAE, EN, GB, DIN и IEC. 【Лесно да се Носат】Автомобил Батеријата Тестер е мини големина се вклопува удобно во вашата дланка.така што можете да го носат околу без разлика во гаража или на патување.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил на Батеријата Tester Battery Оценка : 100 - 2200 CCASupport и во возилото и надвор од возилото тест, нема потреба да се отстрани battery Test резултат : SOH, СПЦ, ЦЦА вредност, ЦЦА оценка, напон, внатрешен отпор, etc Support 8 јазици : англиски, руски, француски, шпански, германски, италијански, португалски, холандски, итн.Примена : автомобилската фабрика, гаража, авто батеријата производителот, и DIY enthusiasts Package Вклучуваат : KW208 Автомобил 12 V Батерија Тестер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16