• Неодамнешно
FOVKP Чашата и Чинијата Наместете, 7oz Керамички Цртан филм Кафе Чашата и Чинијата, Керамички, Cappuccino Првенство, Кафе, Еспресо Шолја, Порцелански Сет Чај

FOVKP Чашата и Чинијата Наместете, 7oz Керамички Цртан филм Кафе Чашата и Чинијата, Керамички, Cappuccino Првенство,

Buyers rating:
DEN 739.20

Количина на стоки

Класичен капацитет (7 унци), многу погодна за млеко, cappuccino, Американското кафе, топло чоколадо, мока, чај.Дизајн : Неверојатни и детални работа на уметноста : Ова рачно изработени костим инспириран од Van Gogh е опремен со златна облога се справи и цртан филм-ткаеше Van Gogh кригла.Карактеристики : процесот На производство вклучува две високи-температура отпуштање, боја отпуштање, и злато работ отпуштање за да се обезбеди дека пигмент е интегриран во глазура, изработка на вода за пиење зелен и здрава, а на површината е мазна, проѕирен, и се чувствува добро и исклучителна.Солиден и издржливи : Тој е дизајниран со здрав керамичка структура и направен од високо-квалитет на води-слободни и кадмиум-слободен керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.По-продажбата на услугата : се надевам дека ќе може да има среќен шопинг расположение.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Чаша големина : 3.9*1.9 inches Cup и чинијата, големина : 5.7 inches Color : бела цртан филм pattern Capacity : 7 ounces Material : Ceramic Set : кафе + чаша и saucer Cleaning метод : безбеден за употреба во машина за миење садови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80