• Неодамнешно
Liene Фото Печатач, Хартија & Кертриџ, Патрон Рефил & Фото Хартија - 40 Пакет

Liene Фото Печатач, Хартија & Кертриџ, Патрон Рефил & Фото Хартија - 40 Пакет

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

User-friendly; Да имаат нашите пријатели задржи печатење своите фотографии, Liene е надополнување на пакетот вклучува 40 компјутери на фото хартија вкупно и еден мастило кертриџ. 3 бои на мастило се сите во еден кертриџ.Она што треба да направите е едноставно вметнување на кертриџ во фото печатач за да се добие мастило полни.Еден кертриџ може да се поддржуваат печатење на 40 компјутери на фотографијата така што не треба да се постави цел за кертриџ и фото хартија одделно.Совршена големина; Liene се однесува на најпопуларните 4"x 6" големина на фото хартија.Со исечете областа на двете страни, вашиот отпечатоци од прсти, нема да бидат оставени на печатење област кога ќе рефил фото хартија.Исто така, можете да ја раскинам и големини исклучување лесно без оштетување на сликата.Висок-квалитет фотографски резултати; Со примена на топлинска боја-сублимација технологија, бојата продира на фото хартија подлабоко и нема да биде лесно да се оштетат со се носат.Покрај тоа, боја на фотографијата изгледа живописни и енергична поради совршена боја пенетрација.Како што ќе се зачувани на телефонот, оригиналната слика ќе траат толку долго како вашите дигитални фотографии.Бидејќи Liene фото печатач лежи на заштитен слој на фотографија кога печатење, фотографијата е водоотпорен и оксидација отпорни.Ќе се чувствуваат слободни да се откажат од вашите спомени во оваа 4x6 фото хартија, Liene е одговорно за чување на нив засекогаш.Каде да ги користат; Прикажување, кадрирање, бележник, или kinki.Поради термички боја сублимација технологија, бои може совршено да навлезат во хартија, која изгледа како на целиот труд е полна со приказни.Со многу повеќе пенетрација, фотографијата станува се повеќе живописни и жив, и држи речиси сите елементи кои на вашиот дигитален фото поседува.Бидејќи бојата е импрегнирана хартија, тоа нема да биде лесно да се избриша исклучено и може да се чуваат засекогаш.Да имаш не место одделни налози за кертриџ и фото хартија, Liene надополнување пакетот вклучува еден мастило кертриџ и 40 компјутери на фото хартија.Иако скапоцени спомени се безброј, Liene секогаш се обидува да се добие како многу убави работи печатени што е можно.Исто така, оваа сите-во-едно кертриџ може лесно да се поддржуваат печатење на 40 парчиња хартија.Поседувате овој надополнува пакет, испорача 40 повеќе компјутери на неверојатна фотографија на оваа планета.Сите хартија, материјали и пакети се recyle.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Graco-Sharpe 288882 HVLP FX3000 Боја Спреј Пиштол, 1.8 mm

1.8 mm HVLP Гравитацијата се Хранат Спреј Пиштол.Лесен и компактен.Вклучува FX3000 пиштол, 600cc алуминиум првенс

DEN 3160.56
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12