• Неодамнешно
JAZHSMOM 3D Јога Тркала СТП Backbend сега ie Тркала Пилатес Круг Јога Фитнес Тренинг Тркала JTZ16 (Боја : P, Големина : 13x4.72inch)

JAZHSMOM 3D Јога Тркала СТП Backbend сега ie Тркала Пилатес Круг Јога Фитнес Тренинг Тркала JTZ16 (Боја : P,

Buyers rating:
DEN 2304.00

Количина на стоки

Функција : јога тркала подобрува нивото на јога пракса, ја подобрува назад виткање, мајстори превртена ставови, и да ги истражуваат разни интересни и возбудливи сега ie јога ставови.Зголемување на силата на подот вежби за вежбање на мускулите на телото е многу корисно за внатрешниот и надворешниот бутовите, горниот дел на рацете, градите, па дури и карличен мускулите.TPE надворешниот прстен, не се лизга модел за подобрување на безбедноста на употреба; - заштита на животната средина, не-токсични, невкусна, не-иритирачки за кожата.Интерфејс се вклопува цврсто, е кожата-friendly и мека, а не да му наштети на телото кога се користи.Дизајн совршено се вклопува во криви форма на задниот дел на ' рбетот.Кога се користи, тоа може да се водат и да се ублажат назад, па дури и на целото тело.Функција : јога тркала подобрува нивото на јога пракса, ја подобрува назад виткање, мајстори превртена ставови, и да ги истражуваат разни интересни и возбудливи сега ie јога ставови.[Применливи сцена] : Фитнес опрема[Категорија Производ] : Јога Тркала[Производ материјал] : ABS+СТП【Име на Производ】 : Јога Тркала[Производ големина] : големината е 32cm*13cm*6mm[Производ носивоста] : 150kg[Категорија] : Јога accessories Packing пакет : 1x јога тркала.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80