• Неодамнешно
Forney Лесно Заварување 298 Лак Заварчик 100ST, 120-Volt, 90-Засилувач,Зелена

Forney Лесно Заварување 298 Лак Заварчик 100ST, 120-Volt, 90-Засилувач,Зелена

Buyers rating:
DEN 5039.76

Количина на стоки

Инвертор за напојување на системот. 120 volt текст и 90 amp излез.TIG способни (се продава одделно).Рачките нагоре за да 1/8 инчи род.Кликнете на (ОД FORNEY) име погоре во сина под насловот за да видите нашиот целосен каталог на Заварувачи, Абразиви, Синџир/Челичното Јаже, Алатки и многу повеќе!.Вклучува : 8 electrode носителот и 8 земјата се стега.Не подножјето на возилото со работа на оваа машина.Челик Земјата се Стега, 300 AMP : Forney ОБЈЕКТ# 54410. Медиум Должност Electrode Носителот, 200 AMP : Forney ОБЈЕКТ# 56000. Директно Главата Chipping Чекан : Forney ОБЈЕКТ# 70600. Аргон/CO2 Проток Метар : Forney ОБЈЕКТ# 85364. Земјата Кабел electrode носителот и 8 земјата clamp No подножјето на возилото операција на оваа machine Steel Земјата се Стега, 300 AMP : Forney ОБЈЕКТ# 54410 Medium Должност Electrode Носителот, 200 AMP : Forney ОБЈЕКТ# 56000 Straight Главата Chipping Чекан : Forney ОБЈЕКТ# 70600 Argon/CO2 Проток Метар : Forney ОБЈЕКТ# 85364 Ground Кабел & Менгеме, 150 ЗАСИЛУВАЧ, 15' : Forney ОБЈЕКТ# 85667 Electrode Носителот w/ Кабел, 150 ЗАСИЛУВАЧ, 15' : Forney ОБЈЕКТ# 85669. 9 V TIG Факелот (Големина 25 Dinse) : Forney ОБЈЕКТ# 85657 TIG Заварување Керамичка Чаша : Forney ОБЈЕКТ# 85454 TIG Заварување Факел Collet, 1/16" : Forney ОБЈЕКТ# 85455 TIG Заварување Факел Collet Тело, 1/16" : Forney ОБЈЕКТ# 854592% Thoriated Волфрам Electrode : Forney ОБЈЕКТ# 85450.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80