• Неодамнешно
YUBBAEX Злато Washi Лента ИГ Стил Фолија Маскирање Лента Поставете Декоративни за Уметност, DIY Занаети, Куршум Весник Материјали, Planners, Бележник, Картичка/Подарок Завитку

YUBBAEX Злато Washi Лента ИГ Стил Фолија Маскирање Лента Поставете Декоративни за Уметност, DIY Занаети, Куршум

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

GORGOUS ДИЗАЈН : Оваа убава washi лента колекција се состои од различни бои, што е многу свежо и шармантно, нуди голем избор за сите.НАЈДОБАР МАТЕРИЈАЛ : Оваа декоративна лента употреба на традиционални занаети и хартија со мека површина и трајна боја.тоа можат да бидат напишани со пенкало или фломастер, можете лесно може да солза или сечени, со идеал на лепливоста, и без да остават зад лепак.MUTI-за УПОТРЕБА : На washi лента може да се користи за декорација на вашиот дневник, страна книга, куршум весник или подарок завиткување, разубават кармин, сенки кутија, молив, па дури и може да се комбинираат со јасно помине масло да се помине.Тоа исто така може да се користи како леплива забелешка хартија, за еднократна употреба нараквица, игра реквизити и други значења, сите тие многу кул!.ГОЛЕМИНА : 4 тркалаат по единица, 9/16"(15mm) широк, 16'3"(5m) долго за секој тркалаат.НАПОМЕНА : Оваа ленти имаат ослободување хартија на поддршка за заштита на златна фолија на капакот, како што можете да видите на сликата.Отстранат и можете да го добиете лепливи ленти.Ова е washi лента, НЕ ЛЕНТА.Нешто што треба да ги знаете : .Па обидете се да бидете сигурни дека предметите ќе примите се исти како и слики, но поради разликите во светлината, агол, и да ги следат, објектите ќе примите може да се разликува малку од фотографиите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депре

DEN 70.08
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80