• Неодамнешно
Стакло Кавијар Чилер Серверот Сет со 2 Парчиња Мајка на Бисер Кавијар Лажица, Обично се Користи за Кавијар, Алкохол,Коктел Чилер, сладолед, Ресторан Служи

Стакло Кавијар Чилер Серверот Сет со 2 Парчиња Мајка на Бисер Кавијар Лажица, Обично се Користи за Кавијар,

Buyers rating:
DEN 1749.60

Количина на стоки

Пакување : ќе добиете чаша кавијар чилер сервер и две кавијар лажици, и ние ги користиме за добро пакет за да се избегне оштетување за време на транспортот (Ако се оштетени, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогне да го замени).Соодветна Големина : дијаметар на стакло кавијар кулер е околу 4.13 инчи и висина изнесува 3,7 инчи.Големината на кавијар лажица е за 7.5 инчи, што е многу погоден,лесен за употреба и продавница без да се води до многу простор.Мулти-функција : Ова стакло кавијар кулер, исто така може да се користи за вкус коктели, виски, или сладолед, итн.Само стави храна во горниот сад и го стави мраз на дното да се излади тоа.Тоа е многу лесен за употреба.Стакло Материјал : стакло кавијар чилер серверот е направен од високо-квалитет на стаклото, избришете и издржливи.Материјалот е сигурен и текстура е полна, која може да направи да се чувствуваат совршено јадење искуство.Поддршка на Употреба : мајката на бисер кавијар лажица е направен од млечно бела школка не-реактивен материјал, и на изглед е исклучителна и деликатна, и може да се добие чиста искуство за време на оброк.Кавијар е најдобро да се служи разладени во 26-35 F, како и доделување на премногу топло на температура може да предизвика колапс на своите вистински вкус и арома.Овие исто така, може да се користи за да уживаат во еден истрел на алкохол или мартини.Само место на алкохол во горниот сад и мраз на дното.Мешан пијалак/Рум Љубовници ќе уживате во оваа!Коктел љубовници, исто така, ќе уживате во овој како подарок!Совршен дипломирањето, промоција, роденденски подарок или друга прослава.Хавајски Luau Тематските Страни.Високо-квалитетни и издржливи стилски текстура дизајн,не-реактивен компонента на стакло е совршен материјал за да им служи на вашиот кавијар и не го уништи својот вкус.Ја поставуваме партии / ресторан, Ова јадење ќе ви донесе траен прекрасно.Дијаметарот на стакло кавијар кулер е околу 4.13 инчи Користи за да се одржи повеќе коцки мраз,материјалот е сигурен и текстура е полна, која може да направи да се чувствуваат совршено јадење искуство.Се користи за да се одржи кавијар Овие исто така, може да се користи за да уживаат во еден истрел на алкохол или мартини.Само место на алкохол во горниот сад и мраз на дното.Големината на кавијар лажица е за 7.5 инчи, што е многу погоден,лесен за употреба и продавница без да се води до многу простор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96