• Неодамнешно
Ashland Транспортер - HMT82B16 - Подвижни H-Стои, Multitier, 82In Max, 16BF

Ashland Транспортер - HMT82B16 - Подвижни H-Стои, Multitier, 82In Max, 16BF

Buyers rating:
DEN 1300.80

Количина на стоки

Мулти-ниво постојан-планината подвижни поддршка стои секој може да се одржи повеќе нивоа на unpowered.Мулти-ниво постојан-планината подвижни поддршка стои секој може да се одржи повеќе нивоа на unpowered (гравитација-проток) скејт тркала или валчести транспортери.Тие ви помогне да заштедите простор во објекти кои бараат повеќе подвижни линии за да се приспособат на различни производи.На штандовите може да се користи за да се создаде мулти-ниво на проток полици, а висината на секое ниво на штанд може да се прилагоди за да одговара на барањето.Колекции се достапни за да додадете дополнителни нивоа за да го издржи.Овие стои гром да подвижни делови и на подот да обезбеди постојана поддршка за транспортер, и тие секоја дојде со еден пар на коленото протези кои може да се инсталираат за да се подобри стабилноста на трибината.Трибините мора да има капацитет што е поголем од збирот на тежина на подвижни делови тие се придружни на сите нивоа и предмети се пресели на подвижни делови.Подвижни поддршка стои одржи на делови од транспортер, а висината на секој подвижни стојат може да се прилагоди за да креирате ниво или скатен пренесување на површината.На капацитет на трибините мора да биде поголема од тежината на подвижни делови трибините се поддржување и предмети се пресели на подвижни.Зголемување на бројот на штандови под транспортер дел ќе се зголеми максималниот капацитет на подвижни дел.Најмалку две трибини е потребно за транспортер со еден дел, и најмалку три стои се бара за секоја две подвижни делови во транспортери со повеќе од еден дел.Тие се најчесто се користи за пренесување на системите во магацини, пакет ракување области, производство и монтажа објекти, и дистрибутивни центри.Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Технички Спецификации Објект Подвижни Поддршка Стојат Подвижни Стојат Тип Мулти-Ниво H-се Залагаме За Меѓу Рамка Ширина 16 во За Подвижни Должност Оценка Светлината - за Екстра Тешки-Должност да Застане Мобилност Постојан Монтирани Стојат Капацитет 2, 500 lb Стојат Материјал Челик Стојат Крај/Слој.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Оптички влакна Кутија Декодер Повеќето Автобус Базирани Системи за Раководител на Единицата за Замена на Автомобил

Декодира за Bose или за Harman Kardon со оптички интерфејс : Ова оптички влакна декодер кутија ќе се задржи вашат

DEN 1180.80
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96