• Неодамнешно
Деца Face_Mask,[НАС Акции] Децата Перат Обновливи Крпа Лице Покривање,Прилагодлив Заштитна за Деца Девојки Момче Училиште

Деца Face_Mask,[НАС Акции] Децата Перат Обновливи Крпа Лице Покривање,Прилагодлив Заштитна за Деца Девојки Момче

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.HUALONG【Перат Деца Face_Mask】- 80% Полиестер,20% Spandex.Произведен од еколошки материјали,обновливи лице покривање е мека,дише,лесни,особено издржливи и безбедни за децата е деликатна кожа.Дизајнирање со симпатична модели и различни бои додава радост на вашите деца' секојдневниот живот. 【Идеален Заштитна Придружник】 Опремен со 2 слој ткаенина поставата и 3-D лице дизајн,совршено устата и носот со голема заштита и breathability во исто време,заштита на деца се повредени од страна на ветрот,магла,алергени,загадувачи,пепел,УВ итн за да се инхибира на влез на многу честички.Еластична прилагодливи уво ремени нема да им наштети на вашите деца' уво. 【Една Големина Одговара на Повеќето Деца】Прилагодливи носот жица, лесно се свиткуваат носот клип создава подобро-фитинг маска, која опфаќа повеќе ефикасно да одговара на вашите деца се соочуваат.Доволно еластична earloops се дизајнирани за да не се повлече на мали уши, се елиминира притисок во ушите за максимална удобност. 【Широко Апликација】 Деца Перат face_mask, погоден за на училиште, парк, домот, игралиште, велосипедизам, продавница и секојдневно носење.Тоа е најдобрата заштита да се носат кога ќе патуваат низ пренатрупани аеродроми, автобуските терминали, трговски центри, забава и преполните градски улици. 【Водечки Обезбедувач на】- ние го цениме нашите клиенти и се надевам дека ќе уживаат во пријатен шопинг искуство!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате : ).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76