• Неодамнешно
Dell S3222HN 32 Криви FHD 1080p во 75Hz Монитор, 16.7 Милиони Бои, VA Панел, Тилт Корекција, AMD FreeSync, HDMI, Аудио line-Out Приклучок, Безбедност-Заклучување Слот, VESA Интерфејс Поддршка

Dell S3222HN 32 Криви FHD 1080p во 75Hz Монитор, 16.7 Милиони Бои, VA Панел, Тилт Корекција, AMD FreeSync, HDMI,

Buyers rating:
DEN 8856.00

Количина на стоки

[Опкружувачки вашите сетила] 32 Криви Full HD Дисплеј, 1920 x 1080 резолуција со мајчин 1080p поддршка за да ви овозможи да уживате во длабок гледање во неверојатна јасност. [Супериорен екран] Со 99% s RGB боја, можете да уживате во гледање искуство дека е пореална од било кога; со VA панел технологија, ќе доживее 3000 : 1 контраст размер кој обезбедува длабока црнците и светла бела, така што може да се види детали во дури и darks или најсветлиот филмски сцени. [Лесно на очите] Овој TÜV-уверение монитор има треперење бесплатно екран со Comfort View, функција која го намалува штетната сина светлина емисии.Тоа е дизајниран да помогне да се намали око замор дури и во текот на продолжената гледате како вашиот следен филм маратон. [Повеќе начини да multitask] Останете организирани помеѓу апликации, мејлови и windows на еден екран со користење на Dell Лесно се Организира. [Технолошки Спецификации] AMD Free Sync, Анти-отсјај 3 H цврстина, ПРЕДВОДЕНА backlighting; 2 x HDMI 1.4; 1 x Аудио линија-out; 1 x Безбедност-заклучување слот; 1x Моќ конектор.ТЕХНИКА SPECSPanel тип : Вертикална Усогласување (VA) LED-позадинско осветлување на LCD монитор со 99% s RGB боја gamut Viewable Големина : 31.55" Резолуција : FHD 1080 P (1920 x 1080)сооднос : 16 : 9 Refresh го оценувате : 75 Hz Brightness : 300 cd/m2 Contrast сооднос : 3000 : 1 (typ)време на Одговор : 4 ms сива боја сиво во Екстремни mode Display карактеристики : AMD Free Sync, Анти-отсјај 3 H цврстина, ПРЕДВОДЕНА backlighting Display Влез Тип : 2 x HDMI 1.4; 1 x Аудио линија-out; 1 x Безбедност-заклучување слот; 1x Моќ connector Dimensions Со Стојат (W x D x H) : 27.92 во.x 8.22 во.x 16.72 in Dimensions (W x D x H) : 27.9 во.x 8.2 во.x 16.7 in Weight : 14.95 lbs Color : Сребро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16
Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.36