• Неодамнешно
XGVRYG 3D VR Очила, Виртуелната Реалност Слушалки, Полесни Виртуелниот простор за 3D Филмови и Игри Компатибилни се со паметни телефони 4.0 да 6.0

XGVRYG 3D VR Очила, Виртуелната Реалност Слушалки, Полесни Виртуелниот простор за 3D Филмови и Игри Компатибилни

Buyers rating:
DEN 1876.80

Количина на стоки

1. вашиот телефон , отворете ја 3d видео , а потоа се стави вашиот телефон во vr кутија , се приспособат на леќи , ќе можат да уживаат во 3 D филм. 2. Се работи за сите 4'-6' паметен телефон ,Ширина помала од 82mm, должина помалку од 160mm, дебелина не поголема од 10мм. 3. 120 степени FOV големи поле на гледање, донесува Јапонски увезени ПММА леќа, со 35mm фокус покажува вистински приказ , направи да уживате во вашиот приватен кино. 4. На копчето во долниот поддржува една повикување одговарање на телефонски повици и контролирање на јачина на звук и поддржува следната песна операција. 5. Далечински контролер може да се играат нормално android игри и неколку vr игри , бидејќи повеќето од vr игра ќе употреба на Жиро од вашиот телефон за да се игра .за ios систем , тоа е затворениот систем , било gamepad не можат да го контролираат ios целосно , ние само може да го плеј/пауза/vol+/vol - на ios систем.Spécifications du Produit Matériau du produit : ABS + не-tissé Poids du produit : 450g Plage де réglage де ла растојание pupille : 60-66mm Plage де réglage де ла растојание optique : 40-48mm Angle visuel : entre 100 и 120 degré Téléphones pris en задолжен : téléphone интелигентни au sein de 4,0 - 6,0 pouces Objectif : lentille анти-distorsion и résine optique asphérique.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12