• Неодамнешно
Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Депресија Центар Тркала, T27, 2x1/8x3/8, АО

Buyers rating:
DEN 70.08

Количина на стоки

Цена За : Секоја Дијаметар : 2" Серија : Близнаци Флексибилни Тркала Тип : Флексибилни Меша Предмет : Депресија Центар Тркала Абразивен Материјал : Алуминиум Оксид Max.ВРТЕЖИ во минута : 30, 560 Дебелина : 1/8" Апликација : Обоени Метали, Сива Железо, од не 'Рѓосувачки, Алуминиум Тип : Тип 27 Арбор Големина : 3/8" Ронки : 60 Одделение : Среден Земја на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Депресивни Центар Тркала, Тип Тип 27, Воланот Тип Флексибилни Меша, Со Дијаметар Од 2,., Дебелина Во 1/8., Арбор Големина 3/8 Во., Абразивен Материјал Алуминиум Оксид, Чакал 60, Оценка Медиум, Макс.ВРТЕЖИ во минута 30, 560, Серија Близнаци Флексибилни, Апликација Обоени Метали, Сива Железо, од не ' Рѓосувачки, Алуминиум '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12