• Неодамнешно
EZGO Remineralization Гел, Намалување на Забите Чувствителност По Белење на Заби, Remineralizing и Desensitizing Заби, Зајакнување на Забите Глеѓ, 10 * 3ML Пакет

EZGO Remineralization Гел, Намалување на Забите Чувствителност По Белење на Заби, Remineralizing и Desensitizing

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

1.Го намалува Забите Чувствителност : Активни состојки може целосно да се смири чувствителноста на забите. 2.Remineralizes и Desensitizes Заби : По употреба, непцата ќе биде целосно британија и здрави.Намалување на болката и поправка изгорени рани По првиот третман. 3.Зајакнување на Забите Глеѓ : Богата со витамини и минерали, лесно се апсорбира од страна на непцата, силна непцата и Глеѓ. 4.Користи Наизменично со Заби Белење на Гел : Тоа е најдобро да се користи на Remineralization Гел по користење на заби белење на гел. 5.Користејќи Метод : Ние не препорачуваме да користите Remineralization Гел еднаш секоја недела.Она што е Remineralization Гел?. √ Remineralization Гел исто така познат како Desensitizing Гел. √ Remineralization гел намалува чувствителноста на забите, и тоа е одлично за луѓе кои се чувствителни заби, особено за прв пат bleachers, обично се користат по белење третман, исто така, може да се користи за да се направи до минерални изгубени додека белење сесија.Карактеристика на EZGO Remineralization Гел : . √ Моќен и ефикасен;. √ Намалување на забите чувствителност по еднаш со користење;. √ Консолидација на забната глеѓ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36