• Неодамнешно
Мини Преносни Говорник, Пренослива Безжична Приклучок во Звучник со Јасно Бас 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Интерфејс за Мобилен Телефон iPad MP3 MP9 Таблет Компјутер MP4-црна

Мини Преносни Говорник, Пренослива Безжична Приклучок во Звучник со Јасно Бас 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Интерфејс

Buyers rating:
DEN 2248.80

Количина на стоки

【Plug and Play, Лесен за Употреба】Клиенти кои користат линија-во говорникот не треба да преземете било апликации, не треба да чекаат, приклучок за во телефон за да ги користите. 【Лесно Носење】Мали димензии и мала тежина за да се носат, може да се стави во џеб, торба, краток случај итн., уживајте во вашата музика каде и да одите. 【Висок Квалитет на Звукот】Овој мобилен телефон говорникот со 3w говорник во 4ohm да се задржи високиот квалитет на звукот со јасни бас, може да го зголеми обемот до 4 пати. 【Заштеда на енергија и Издржливи】 3-4 H на животниот Век на Батеријата, не треба да се консумираат мобилен телефон моќ кога се игра, и трае долго време.Откако батеријата исцедена надвор, само 45 минути се потребни за да се добие целосна наполнетост преку micro USB порт. 【Совршен Компатибилност】Компатибилен со било медиа уред со 3.5 милиметарски џек, како што се мобилен телефон, таблет, MP3, CD плеер, лаптоп.Мини, Преносни, Стерео, Засилувач На Звук.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Хидраулични Коса Салон Стил Бербер Стол Покрие Класичен регулируема

Експлозијадоказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Удобно педали

DEN 340.80
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16