• Неодамнешно
REYTRIC 95Wh(6600mAh) V Планината/V-Заклучување Батерија со D-допрете Излез Полначот и Г-Допрете Кабел Компатибилен Sony Видео Камера видео камера Емитува LED Светло Замена Тули ?

REYTRIC 95Wh(6600mAh) V Планината/V-Заклучување Батерија со D-допрете Излез Полначот и Г-Допрете Кабел Компатибилен

Buyers rating:
DEN 2399.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Висок Капацитет : 6600m Ah/ 95 Wh Напон : 14.8 V Батерија Тип : Полимер Li-ion; Обезбедување на истата живот време на оригинална батерија.Супер висок капацитет V Серија на батеријата за Blackmagic Ursa Мини и Епски камери;.Компатибилен со камери со користење на стандардни V Планината / V Заклучување на батерии.Компатибилен со : HVR-S270 C PMW-EX330 K PMW-EX330 L, PMW-580 K PMW580 L, PDW-680 PDW-700 PDW-850,PMW-TD300,HDW-F900 R HDW-680 HDW-800 P, PMW-F55 PMW-F5,итн.Супер-долготрајни задолжен за секоја употреба, а повеќе од 500 целосна надополнување на циклуси во текот на животот на батеријата.Моќ D допрете Компатибилни, Независни 5 V/2.1 USB излез, достапни за полнење на паметни телефони,итн.На батеријата, исто така, доаѓа со ѕидниот приклучок и апарат за само-полнење,па без дополнителен полнач е потребно. 4-ниво LED индикатор на страна да се покаже останатите моќ во времето.Компактен, лесен решение за дополнување камери и следење,батеријата тежина само за 1.37 lb.Интелигентни полнење технологија, тоа трае само 3 часа за целосно полнење на батеријата од 0 користење на нашата паметен полнач.Ако имате полначот со поголем тековната излез, на чело времето ќе биде пократок.Вграден-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста (над полнење, краток спој, висока температура, и пренапонска заштита).Во согласност со IATA, ICAO, TSA и укинување на регулативата за воздушен превоз без ограничувања.Купи со Доверба Гаранција : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци гаранција. 24 x 7-мејл поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Ние сме посветени на решавање на секоја ситуација во која нашиот производ не ги исполни вашите очекувања.Капацитетот на батеријата : 6600m Ah / 95 Wh.Номиналниот Напон : 14.8 V. Оперативен Напон : 10.0-16.8 V. Номинална Струја : 10 A.USB Излез : 5 V 2.4 A. Батерија Тип : Полимер, Li-ion.Сертификација : CE/ FCC Уверение.Батеријата Тежина : 1.388 кг / 630 g.Димензии (ВО) : 5.9" (L) x 3.93" (W) x 1.57" (H).Температурата на работа : -22 F да ~+130 F или -30 да ~+55℃.Еден полнење трае 3-5 часа во зависност од камерата; ~500 залог на животот на батеријата. 1 x V-планината Батеријата. 1 x Адаптер за Полнач. 2 x Д-допрете Излез на Кабел.Детали За Производот : .Капацитетот на батеријата : 6600m Ah / 95 Wh Nominal Напон : 14.8 VOperating Напон : 10.0-16.8 VNominal Струја : 10 AUSB Излез : 5 V 2.4 ABattery Тип : Полимер Li-ion Certification : CE/ FCC Certified Battery Тежина : 1.388 кг / 630 g Dimensions (ВО) : 5.9" (L) x 3.93" (W) x 1.57" (H), температурата на работа : -22 F да ~+130 F или -30 да ~+55℃Еден полнење трае 3-5 часа во зависност од камерата; ~500 залог на животот на батеријата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36