• Неодамнешно
AMVR Посветен Earbuds Носителот Сопствени Направени за Oculus Потрагата 2 / Потрагата VR Слушалки Чување во Уво Слушалки (Бела)

AMVR Посветен Earbuds Носителот Сопствени Направени за Oculus Потрагата 2 / Потрагата VR Слушалки Чување во

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

AMVR Оригинални Патент Дизајн — Слушалка носители се специјално дизајнирани за Oculus Потрагата 1 и Потрагата 2, држете го во уво слушалки, кога не ги користите за да ги задржи повеќе уредни и чисти.Премиум Материјал — Донесен премиум силикони, мека и издржливи, еластична, дамка, отпорни и нула-доказ.Лесен за Употреба — Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Мала тежина, губење на секоја слушалка носител е за 3g.Хуманизирано Дизајн, Постојат две мали круг столбови на слушалка сопствениците, кои можат да се користат и Потрагата 1 и Quest2. Постојат не се лизга силикони лист за спречување на вашите слушалки од паѓа.Она што Ќе Добиете за — Еден пар на Слушалка на сопствениците.Со 18 месеци на производот, гаранција и 24x7 пријателски услуги на клиентите.Боја : Бела.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр

DEN 2738.16
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наскоро Знак за Имот Возач,Обновливи Магнетни и Лепило Налепница Опција, Магнетни Наскоро Знак за Недвижности,Наскоро

Привлече внимание:наскоро знак доаѓа со светла црвена знак, што е одличен начин да се привлече внимани

DEN 405.12
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36