• Неодамнешно
Brightup Брада Тример, Cordless Коса Clippers Коса Тример за Мажите, Водоотпорен Тело Мустаќи Носот во Увото Лицето Сечење Groomer, Електрични Хлапак Сите во 1 Чешлање за Полнење, USB

Brightup Брада Тример, Cordless Коса Clippers Коса Тример за Мажите, Водоотпорен Тело Мустаќи Носот во Увото

Buyers rating:
DEN 935.76

Количина на стоки

【Мулти-Функционални Чешлање Комплет】 Нашите Brightup Сите-во-едно мулти функционални чешлање комплет е професионална прецизност бричење систем дизајн, вклучувајќи ги и 6 тример глави и да застане база за лесно собирање и организирање.Доаѓаат со 5 коса тример чешли што може прецизно да се контролира должината на косата, стајлинг на вашата брада, коса, тело, приватни, мустаќи, нос, уво, лицето, препоните да било саканиот изглед. 【100% Целото Тело Перат Лаптоп, КОМПЈУТЕР моќ банка.USB полнач (Било кој стандарден USB порти).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Украсениот Случај Коло Прекинато, 250A Заштита од Преоптоварување Мали Димензии Прилагодливи Безбедно Батеријата

ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : контакти се направени од бакар и никел позлатен, која има добар електр�

DEN 2738.16
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б�

DEN 608.16
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76