• Неодамнешно
Злато Прилагодливи Замена Бришачи Сет #1006-30-15-10 Компатибилен со Фунта 9#8145 Коса Clippers

Злато Прилагодливи Замена Бришачи Сет 1006-30-15-10 Компатибилен со Фунта 98145 Коса Clippers

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

დ Сигурен, Трајни, Остри и Брзи Перформанси, совршен за исчезнува, рабовите/tapers. დ Одговара за Wahl Супер Коси #8400, Супер Коси II #8470-500, Иконата #8490-900 Про Основни, Коси 2000 #8472-850, на 5-Ѕвезда Виш #8545 и Магија Клип #8451, и Фунта 3, Фунта 9 #8145, и Рефлексии Виш #8501. დ Лесен за Инсталација и Одржување.Едноставно unscrew стариот ножеви на вашиот clipper и ги заостри замена ножеви. დ слики се точни, бидејќи од вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. დ Пакет, вклучувајќи : 1 X Прилагодливи Замена Бришачи Сет.Fitment : за Wahl Супер Коси 8400, за Супер Коси II 8470-500, за Иконата 8490-900 Про Основни, за Коси 2000 8472-850, на 5-Ѕвезда Високи 8545, за Магијата Клип 8451, за Фунта 3, за Фунта 9 8145, за Рефлексии Виш #8501vv Инсталација Едноставно unscrew стариот ножеви на вашиот clipper и ги заостри замена ножеви ВНИМАНИЕ ве МОЛИМЕ Бришачи Сет НЕ вклучува завртки која се користи за да се поправи на сечилото сет за коса, clipper, се применуваат оригинални завртки по менување на Бришачи Сет беа тестирани и подмачкана пред да ја напушти фабриката, НЕМА ПОТРЕБА да се отстрани масло пред/по инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76