• Неодамнешно
Miabe Моќ & Собраниски Материјали За 16 AWG GXL HIGHTEMP АВТОМОБИЛСКАТА МОЌ ЖИЦА 4 БОИ 25 FT ЕА ЛЕГЕНДА ПЕЧАТИ за Автомобил Стерео Аудио Засилувач, Автомобилската И Индустриски

Miabe Моќ & Собраниски Материјали За 16 AWG GXL HIGHTEMP АВТОМОБИЛСКАТА МОЌ ЖИЦА 4 БОИ 25 FT ЕА ЛЕГЕНДА ПЕЧАТИ

Buyers rating:
DEN 954.24

Количина на стоки

16 AWG GXL HIGHTEMP АВТОМОБИЛСКАТА МОЌ ЖИЦА 4 БОИ 25 FT ЕА ЛЕГЕНДА ПЕЧАТИТЕ - Со MIABE.Земја/Регион на Производство : сад Жица Должина : 100ft.Мерач : 16 AWG.Ние знаеме јасно важноста на квалитетот на вас и на нас како добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да одговориме за вас. 16 GXL ВИСОКА ТЕМП АВТОМОБИЛСКАТА МОЌ ЖИЦА 4 ЦВРСТИ БОИ 25 FT СЕКОЈ 100 МЕТРИ ВКУПНО СИТЕ ЧИСТ БАКАР STRANDINGS ЦРНА со сребро легенда print WHITE со сребро легенда print RED со сребро легенда print GREEN со сребро легенда print за да ги донесе у овој трошок толку ниско, како possiblewe треба да го испратите во оваа серпентина formthat начин тоа намалување на одредување на човекот часа платени.НАПРАВЕН ВО U. S. AWILL БРОД ВО СЕРПЕНТИНА СО СИТЕ 4 БОИ ВО ЕДЕН COILDOES НЕ БРОДОТ НА калем.СПЕЦИФИКАЦИИ : Автомобилската Основно Жица GXL Жица е наменет за употреба во моторот прегради каде повисока отпорност на топлина е потребно според SAE J-1128. Препорачана температура опсег за GXL Жица е -40°C до +125°C. исто Така ги исполнува Ford (M1 L-85 B) и Chrysler (MS-8900) спецификации АПЛИКАЦИИ : АВТОМОБИЛИ, КАМИОНИ, БРОДОВИ, РАДИЈА, ЖИЦА HARNESSES, ЖИЦА ЗАЛИВИ, ПРИКОЛКИ, RVS И ДР.ИСТО ТАКА ПРОВЕРЕТЕ ГО НАШИОТ ДРУГИ АУКЦИИ ЗА ЖИЦА ТЕРМИНАЛИ И ДРУГИ АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68