• Неодамнешно
IMSOHOT Ковчег Притиснете на Ноктите Екстра Долг Балерина, Лажни Нокти, Розова 3D Кристал Лепак на Ноктите Целосна Луксузни Лажни Нокти, за Жени и Девојчиња DIY Партија

IMSOHOT Ковчег Притиснете на Ноктите Екстра Долг Балерина, Лажни Нокти, Розова 3D Кристал Лепак на Ноктите Целосна

Buyers rating:
DEN 159.84

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА - 24pcs на лажни нокти, Одличен квалитет, и лесен за употреба, со оглед на разликата на секој човек ноктите, што е индивидуално нумерирани 0-9, изберете 10 парчиња од 24 парчиња.ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ одберете ја точната големина на ноктите за секој прст и издвои во ред.Ноктите се со големина од бројот, истакна под ноктите.ЛЕПИЛО ТАБОТ за АПЛИКАЦИЈА : Чисти ноктите и да ја одберете точната големина.Одберете лепило таб кој го координира со избрани помине големина & кора исклучување на состојба.Се применуваат лепило јазичето за да природни нокти, притиснете & мазна, кора исклучување филм.Усогласување на нокти со cuticle и притиснете надолу се цврсто со почеток во средината, а потоа секоја страна.Лесно датотека цвест област да се изедначи риџ.Не датотеката природни нокти.ЛЕПАК за АПЛИКАЦИЈА : Чисти ноктите и да ја одберете точната големина.Се применуваат лепак за совет.Се применуваат тенок слој од лепило за природни нокти.Прес и задржете 5 секунди.Лесно датотека цвест област да се изедначи риџ.Не датотеката природни нокти.СОВЕТИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ : ЧЕКОР 1 : ставете ги вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно.ЧЕКОР 2 : не отстранувајте тоа нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината и повреди на вашите нокти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00