• Неодамнешно
DAOKI ESP32-КАМ-MB WiFi Развој Одбор ESP32-CAM Micro USB на Сериски Порт CH340G BT Модул за Arduino со OV2640 на Модулот на Камерата, 2.4 G Безжична SMA Антенски, Микро USB Кабел

DAOKI ESP32-КАМ-MB WiFi Развој Одбор ESP32-CAM Micro USB на Сериски Порт CH340G BT Модул за Arduino со OV2640

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

✅Ниско моќ dual-core 32-битен ПРОЦЕСОР, кој може да се користи како апликација процесор; главна фреквенција е до 240 MHz, и компјутерска моќ е до 600 DMIPS. ✅Поддршка интерфејс (2 Mbps) UART, SPI, I2 C, PWM; Слика излезен формат : JPEG (само OV2640 поддршка), BMP, за СИВО. ✅Длабоко-спиење : најниска потрошувачка на енергија може да достигне 6m A/5 V; Moderm-спиење : најниска може да стигне до 20m A/5 V; Светло-спиење : најниска цена може да достигне 6.7 m A/V. ✅Пакет Содржина : 1 x ESP32-КАМ-MB Wi Fi Развој Одбор, 1 x OV2640 на Модулот на Камерата,, 1 x 2.4 G Безжична SMA Антенски, 1 x Микро USB-Кабел.Опис : Работен напон : 4.75-5.25 V SPIFlash : Default 32 Mbit RAM меморија : Внатрешни 520 KB + надворешни 8 MB PSRAM Wi-Fi : 802.11 b/g/n/e/i BT : BT 4.2 BR/EDR и РАНЛИВИТЕ стандард Поддршка интерфејс (2 Mbps) : UART, SPI, I2 C, PWM Поддршка ТФ-картичка : максимална поддршка за 4 G IO порт : 9 Сериски порт го оценувате : default 115200bps Спектар опсег : 2400 ~2483.5 MHz Антена форма : одборот PCB антена, се здобијат со 2d Bi Слика излезен формат : JPEG (само OV2640 поддршка), BMP, за СИВО Пренесува моќта 802.11 b : 17±2d Bm (@11 Mbps) 802.11 g : 14±2d Bm (@54 Mbps) 802.11 n : 13±2d Bm (@MCS7) Примање на чувствителност CCK, 1 Mbps : -90d Bm CCK, 11 Mbps : -85d Bm 6 Mbps(1/2 BPSK) : -88d Bm 54 Mbps (3/464-QAM) : -70d Bm MCS7 (65 Mbps, 72.2 Mbps) : -67d Bm потрошувачка на Енергија го исклучите блицот : 180m [email protected] V го Вклучите блицот и прилагодување на светлината на максимална : 310m [email protected] V Длабоко-спиење : најниска потрошувачка на енергија може да достигне 6m [email protected] V Moderm-спиење : најниска може да стигне до 20m [email protected] V Светлина-спиење : најниска може да се постигне 6.7m [email protected] V Безбедност WPA/WPA2/WPA2-Enterprise/WPS Пакет се Вклучени : 1 x ESP32-КАМ-MB Wi Fi Развој Одбор 1 x OV2640 на Модулот на Камерата, 1 x 2.4 G Безжична SMA Антенски 1 x Микро USB-Кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16