• Неодамнешно
3x Сос Фармацевт,Кујна Стискаш Спреј Шише Со скала Ml и ОЗ за Ketchup,мел,павлака,Мајонез,Соја сос, оцет, Мирудии, Масла и Течности,Две скали ML и ОЗ (500ml(16oz))

3x Сос Фармацевт,Кујна Стискаш Спреј Шише Со скала Ml и ОЗ за Ketchup,мел,павлака,Мајонез,Соја сос, оцет, Мирудии,

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Материјал : PE, пакет : ПП торба ,Големина : 240ml(8 мл), околу 5 * 19.5 cm ,360ml(12 мл) за 5.7 * 20cm, 500ml(16oz) за 6.5 * 23cm.Две скали : Постојат две скали на шишето. 500ml е околу 6.5 * 23cm, 500ml е за 38g.Нема истекување, не деформација при истиснување Користи во салата, мед, јастиви масло, маслиново масло, крем и други контејнери.Материјал : PE, пакет : ПП торба ,Големина : 240ml(8 мл), околу 5 * 19.5 cm ,360ml(12 мл) за 5.7 * 20cm, 500ml(16oz) за 6.5 * 23cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44