• Неодамнешно
Healifty Неделно Пилула Организаторите Пластични Панда Пилула Случај 4 Прегради Медицина Кутија Пилула Сортирање Кутии за Пилули Капсула

Healifty Неделно Пилула Организаторите Пластични Панда Пилула Случај 4 Прегради Медицина Кутија Пилула Сортирање

Buyers rating:
DEN 1689.60

Количина на стоки

Исклучителна пилула случај е совршен за чување на вашите апчиња, таблети, додаток, витамини, лекови и така натаму.Производот е креативен дизајн и исклучителен изглед и висока класа пластичен материјал.Купето дизајн, ви овозможува да ги чувате вашите апчиња одделно, и вашите апчиња нема да се меша заедно и се изгуби нивната ефикасност.запечатување, производот не е лесно да се биде влажна, обезбеди безбедност и ефикасност.Голем капацитет, што е доволно да се сместат недели медицина.Можете да ја стави во џебот, кој е многу удобен за носење кога ќе излезе или патување.Опис Ова е пилула кутија која е направена од високо квалитетни материјали, издржлив и може да се користи за долго време.Добро запечатување ефект, висока температура отпор, водоотпорен и компактен.отпорност на корозија, не со киселина и алкално.Оваа пилула кутија може да се сместат апчиња за една недела и има повеќе прегради.Карактеристики - Боја : Зелена - Материјал : ПП.- Големина : Околу 8. 00 X7. 50 X3. 50cm/ 3. 14 X2. 95 X1. 38in - купето дизајн, ви овозможува да ги чувате вашите апчиња одделно, и вашите апчиња нема да се меша заедно и се изгуби нивната ефикасност.- Можете да ја стави во џебот, кој е многу удобен за носење кога ќе излезе или патување.- запечатување, производот не е лесно да се биде влажна, обезбеди безбедност и ефикасност.Голем капацитет, што е доволно да се сместат недела' s медицина.- Исклучителна пилула случај е совршен за чување на вашите апчиња, таблети, додаток, витамини, лекови и така натаму.- Производот е креативен дизајн и исклучителен изглед и висока класа пластичен материјал.Пакет Вклучувајќи 1 x Таблета Кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16