• Неодамнешно
ZZHXSM 8pcs Камера Рамка Страна Клип 38cm/15 Позадина Позадина Муслин String Клипови Држачот за Фото, Видео Студио за Фотографија

ZZHXSM 8pcs Камера Рамка Страна Клип 38cm/15 Позадина Позадина Муслин String Клипови Држачот за Фото, Видео

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Погоден за сите типови на крстот бар и позадина поддршка, составен од еластична јаже.Да се помогне да се стегне позадина цврсто, само поправи го екранот за да го клипот дури и на интервали за да се задржи на екранот за прецизна и навремено слободни.Висок квалитет и мала тежина (само 1/13 тежината на традиционален ред крпа клип, со максимална должина од 15 инчи).Во активна положба, корисниците може да се лизга на фина ткаенина заградата нагоре и надолу според нивниот најголем интерес.Брзо и лесно да се поврзете на crossbar или светло застане.Прецизно и брзо прилагодување.Спецификација : Тип : Позадина Позадина Муслин String Clip Length : 38cm Материјал : Spandex + Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Црна Пакет вклучува : 8 x Позадина Позадина Муслин String Клипови му Помага Безбедно Стегне Позадина, Едноставно прикачи го екранот за да го клипови дури и во интервали за да се задржи на екранот за прецизна и навремено слободни.Мулти-функционални - Во активна положба, корисникот може да се лизга на муслин носителот нагоре и надолу стојат на нивниот најдобар интерес.Прикачите брзо и лесно да crossbars или светло стои.Прецизна и Брза Корекција.

Карактеристики на стоката

Type:
Backdrop Background Muslin String Clip
Length:
38cm
Material:
Spandex + Stainless Steel Metal
Color:
Black
Package includes:
8 x Backdrop Background Muslin String Clips
Helps Securely Tighten Background Simply attach the screen to the clips at even intervals to keep the screen tight and wrinkle free. :
Multi-functional - In the active position, the user can slide the muslin holder up and down the stand to their best interest. :
Attach quickly and easily to crossbars or light stands.Precise and Fast Adjustments. :

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 15511.68
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76