• Неодамнешно
LIGHTINHOME Елен Елен Туш Завеса 60Wx72H Педа Земја Лос Силуета на Борова Шума Птици Црна и Бела Ткаенина Водоотпорен Бања Дома Декор 12 Пластични Куките

LIGHTINHOME Елен Елен Туш Завеса 60Wx72H Педа Земја Лос Силуета на Борова Шума Птици Црна и Бела Ткаенина Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Винил,полиестер. ☆Еко-Пријателски Материјал : Изработени од 100% полиестер платно материјал.Не винил, Не PEVA.Користете напредно HD технологија на печатење, која може да биде машина за мијат без исчезнува. ☆Мерења : 72 инчи долго x 60 инчи широка.Вклучува 12 слободни пластични куки.Не лагер е потребно. ☆Уникатен Дизајн : дизајнот комбинирате со црна и бела боја и елени во шумата шема.Тоа го прави вашата бања полна со живот. ☆Лесно да се Инсталира : Машина за Миење и сува.Вградениот метален прстен дупки направи инсталацијата лесно (прстени вклучени). ☆По-продажбата на Услугата : не Контактирате Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.LIGHTINHOME полиестер ткаенини туш завеси може да заличи вашето бања нагоре.Тоа е добар избор дали можете да го искористите за себе или да му даде на некој како подарок. ☆Еко-Пријателски Материјал : Изработени од 100% полиестер платно материјал.Не винил, Не PEVA.Користете напредно HD технологија на печатење, која може да биде машина за мијат без исчезнува. ☆Мерења : 72 инчи долго x 60 инчи широка.Вклучува 12 слободни пластични куки.Не лагер е потребно. ☆Уникатен Дизајн : дизајнот комбинирате со црна и бела боја и елени во шумата шема.Тоа го прави вашата бања полна со живот. ☆Лесно да се Инсталира : Машина за Миење и сува.Вградениот метален прстен дупки направи инсталацијата лесно (прстени вклучени) ☆По-продажбата на Услугата : не Контактирате Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.Карактеристики : Боја : Црна и бела Материјал : Полиестер, Водоотпорен Материјал Големина : 60 Инчи Ширина x 72 Инчи Должина Пакување Листа : Еден туш завеса и 12 пластични куки се Обрне Внимание : 1.Машина перат во нежни режим со ладна / ниска температура на водата. 2.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика. 3.Поради разликите во pc монитор резолуции, постои мала разлика во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран визуелна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36
Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40