• Неодамнешно
VICASKY 6 Кутии на Свежо Стил Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Ленти

VICASKY 6 Кутии на Свежо Стил Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Ленти

Buyers rating:
DEN 2260.80

Количина на стоки

Креативен дизајн, можете да ја користите вашата имагинација да се држиме нив на различни места.Децата можат да ги користат овие ленти и налепници на DIY свои играчки или книги.Тие можат да бидат применети на книгата украс, слика книга декорација, подароци, дома декорација, итн.Убави бои и симпатична модели се обезбеди популарност и practicability.Тие може да се користат за декорација ништо да удобно расположение на вашиот живот.Опис на Овој производ е збир на washi снимката, направени на безбедно и нежни Washi материјали, таписерии и убава, удобен и практичен.Содржи различен модел дизајни, секоја шема и боја може да победи на љубовта на DIY ентузијасти.It' s одлична изработка, лесен за употреба.Карактеристики Боја : Како Што Е Прикажано.Материјал : Washi.Големина : Околу 200. 00 X3. 00 X0. 01cm/ 78. 60 X1. 18 X0. 00inch.Децата можат да ги користат овие ленти и налепници на DIY свои играчки или книги.Убави бои и симпатична модели се обезбеди популарност и practicability.Креативен дизајн, можете да ја користите вашата имагинација да се држиме нив на различни места.Тие може да се користат за декорација ништо да удобно расположение на вашиот живот.Тие можат да бидат применети на книгата украс, слика книга декорација, подароци, дома декорација, итн.Пакет Including6 x кутии на ленти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00