• Неодамнешно
2-Пакет Premium Пакет Amplim Крвен Притисок Монитор и Не-Контакт Touchless Инфраред Дигитални Челото Термометар за Возрасни и за Бебиња. FSA HSA Право

2-Пакет Premium Пакет Amplim Крвен Притисок Монитор и Не-Контакт Touchless Инфраред Дигитални Челото Термометар

Buyers rating:
DEN 1199.28

Количина на стоки

Колор-кодирани екранот за нормално покачен или висок крвен притисок; 5 инчи LCD дисплеј со 3 боја backlights; Јасни и џамбо на екранот приказ на броеви; 1 копчето на допир автоматски старт, автоматската и автоматско исклучување,180 поставува меморија 4.БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ : Noninvasive, допир-бесплатно; поудобно, хигиенски, полесно да се користи од ректални, усни, уво, или пазувите термометри; Идеален за возрасни, бебе, дете, дете, или доенче; Termometro став bebes о adultos.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Карактеристики вклучуваат размена на инстант 1 секунда читање; touchless; мемориски капацитет за складирање за претходниот повеќе од 25 читања; целзиусови степени или Целзиусови settings; Може да се прочита на ден или ноќ; автоматско исклучување; заштеда на енергија.Брзо Премиер испорака право; Произведени во Кина. Следете ги упатствата на брошура за правилно чекор-по-чекор крвен притисок проверка; Секогаш да се земе вашата лева рака на крвниот притисок како срцето е на левата страна; Почекајте 5 минути пред повторување на мерењето 5. Идеален за здравствените работници; Лесен за употреба местење на копчињата за лесен интерфејс; 1 допир копче за да се откријат и да се евидентираат на крвниот притисок автоматски 3. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Доверливи Американски компанијата; ги Исполнува упатствата за стандарди и прописи; FSA HSA одобрени; Фабрика тестирани и доаѓа со 3 годишна гаранција. Вклучува напредна технологија за подобро мерење; Доаѓа со патна случај/торбичка; Манжетната се вклопува мали до големи раце; Џамбо големина систолниот и дијастолниот притисок се прикажува со боја backlights 2.Крвен Притисок Монитор 1.Произведени во Кина Челото Термометар БЕЗБЕДНО ЗА СИТЕ : Noninvasive, допир-бесплатно; поудобно, хигиенски, полесно да се користи од ректални, усни, уво, или пазувите термометри; Идеален за возрасни, бебе, дете, дете, или доенче; Termometro став bebes о adultos БРЗО + ТОЧНИ : Безконтактни Инфраред сензор со голема LED екранот; коишто се слушаат алармот се огласува во треска тело / глава температури; се Користи од страна на лекарите, медицинските сестри, и здравствените работници ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Карактеристики вклучуваат размена на инстант 1 секунда читање; touchless; меморија капацитет за складирање за претходниот повеќе од 25 читања; целзиусови степени или Целзиусови settings; Може да се прочита на ден или ноќ; автоматско исклучување; заштеда на енергија ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Модерен дизајн издвојува од другите пиштол патрола дизајни; Преносни и рачни; Електронски термометар вклучува 2 AAA батерии со ВИСОК КВАЛИТЕТ : Доверливи Американски компанијата; ги Исполнува упатствата за стандарди и прописи; Фабрика тестирани и доаѓа со 2 години гаранција.Колор-кодирани екранот за нормално покачен или висок крвен притисок; 5 инчи LCD дисплеј со 3 боја backlights; Јасни и џамбо на екранот приказ на броеви; 1 копчето на допир автоматски старт, автоматската и автоматско исклучување,180 поставува меморија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00