• Неодамнешно
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол Нерѓосувачки Челик Потпирач За Коса За Сечење Стол

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

Buyers rating:
DEN 15511.68

Количина на стоки

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот и ги опфаќа СТП кожа.Тоа може да се потпре на задната страна на фризерски стол.Место нозете на вашиот подложка за нозе за да добиете повеќе удобно на телото. [Флексибилно прилагодување] : За фризерски стол е опремен со висока јачина хидраулична пумпа, и воздухот во хидраулична пумпа може да биде укинат од страна нежно се повлекува на лифт род.Ако ви треба за да се намали висината на салонот стол, притиснете ја до крај. [Голем капацитет] - Овој фризерски стол е здрав и здрав, и седиште може да се ротира за вашата работа.Гостите кои може да се оди на висока возрасните можат да седат таму. ◆ Лесно да се исчисти, не се грижите за косата паѓа на мртов агол.комплетно водоотпорен, нема потреба да се грижите за течни spillage време фризура. ◆ 100% Обезбедување на Квалитет : ве молиме да бидат сигурни да се купи!Имаме одличен услуги на клиентите тим.Ако имате било какви прашања во врска со производот, или ако постојат било какви проблеми откако производот ќе пристигне, ве молиме испратете ни e-mail, и било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96